Probleem van vieze wc-vlekken opgelost: dit product van Action werkt fantastisch
Niemand wil zwarte plekken in de wc hebben. Ze zien er smerig uit en zijn vaak moeilijker te verwijderen dan je zou verwachten. Gelukkig kun je bij de Action een betaalbaar en effectief product vinden waarmee je toilet er weer als nieuw uitziet.
Zwarte plekken in de wc: niet charmant
Of het nu gaat om kalkaanslag, vuil of oude resten: zwarte vlekken zorgen voor een ongezellige uitstraling in je toilet. En wees eerlijk, dat wil je niet laten zien aan je gasten.
Eucalyptus geurige dikke bleek
Het geheim? De dikke bleek met eucalyptusgeur van Action. Deze dikke bleek blijft goed aan de pot kleven, waardoor hij zijn werk efficiënt kan doen. De frisse eucalyptusgeur zorgt ervoor dat het schoonmaken iets prettiger aanvoelt.
Zo kun je het gebruiken
Giet de dikke bleek rondom de randen van de wc, zodat alles goed bedekt is.
Laat het 10 minuten zitten.
Borstel de vlekken weg met de toiletborstel.
Spoel en geniet van een smetteloos toilet.
Klaar in een kwartiertje
Met deze eenvoudige aanpak ben je binnen een kwartier verlost van die nare zwarte vlekken. En dat voor een klein prijsje vergeleken met dure schoonmaakproducten.
@action_bonplan